Worki sportowe – dla kogo?

Worki sportowe nie są zarezerwowane dla sportowców. To nie tak działa. Mogą je nosić wszyscy, którzy mają taką ochotę. Kto powinien ich używać? Dla kogo będą nadawały się najbardziej?

Uczniowie i studenci


Worek Adidas może być alternatywą dla plecaka szkolnego. Można zmieścić w nim podstawowe podręczniki, zeszyty i przybory do pisania. Przy okazji, worek nie jest ciężki, więc nie dokłada zbędnego obciążenia. To spory odpoczynek dla pleców. Resztę książek lepiej jest zostawiać w domu lub szkolnej szafce. Nie ma potrzeby nosić ich wszystkich.

Sportowcy


Osoby uprawiające sport potrzebują często worka, w którym mogą umieścić ubrania na zmianę i podstawowy sprzęt. Oczywiście, w worek ciężko będzie zapakować buty narciarskie, więc potrzebny jest zdrowy rozsądek. Worki Adidasa jednak podołają potrzebom kolarzy, biegaczy, osobom uprawiającym fitness i cross fit. Przydadzą się też na siłowni.

Do sportowych stylizacji


Worki mogą też zastępować damskie torebki w sportowych stylizacjach. Uzupełniają go one dużo lepiej niż tradycyjne plecaki i nerki. Worek jest bardziej dyskretny i bardziej przylega do pleców. Mimo to, można schować do niego najbardziej potrzebne przedmioty – portfel, dokumenty, telefon, klucze i kosmetyczkę.