Spodnie dresowe dla każdego

Dresy z powrotem są modne, może je nosić każdy i kobieta i mężczyzna, szczupły i gruby. Dresy wyszły na ulicę i to na ich bazie można dzisiaj stworzyć bardzo ciekawe stylizacje. Wspomniane przez wielu projektantów, królują na wybiegach w połączeniu z obuwiem sportowym jak i tym wyjściowym.

Jak dopasować dres?

Spodnie dresowe i bluza dresowa, aby ładnie wyglądały na danej osobie, powinny być dopasowane do figury. Na ulicach nie królują dresy rozciągnięte i bezkształtne, na ulicach królują ładne dresy.
W przypadku gdy jest się szczupłym lub posiada się trochę więcej kilogramów, noszone dresy powinny być tylko lekko luźne. Powinny one lekko przylegać w okolicy pupy i bioder, natomiast miękko spływać po nogach. W dresach da się ładnie i dobrze wyglądać, ale tylko w takich spodniach dresowych, które dobrze leżą.
Nogawka powinna zawsze lekko zwężać się nad kostką, na której ma znaleźć się ściągać dresów.

Na lato i na zimę

Komplety dresowe doskonale sprawdzają się o każdej porze roku i o każdej porze dnia. Zimą z ciepłym i wysokim obuwiem sportowym, ze skórzaną kurtką a latem z letnim obuwiem sportowym, kurtką jeansową i kolorowymi t-shirtami. Dresowe spodnie są wygodne i modne i warto jest wykorzystać ten trend.